عضویت در سایت   ورود
ورود به سایت
آنلاک آیفون
خرید اپل آیدی
آموزش رفع مشکل کدهای دستوری در آنلاک سخت افزاری آیفون (اختصاصی)
در تاریخ : 17 خرداد 1393
توسط : Eh3an
نظرات : 24
بازدیدها : 18824

Unlock

برای این لحظه از کافه اپل آموزشی که تیم آیفون آنلاکر تدارک دیده اند را در نظر گرفته ایم. در این مطلب اشاراتی به تفاوت بین آنلاک رسمی و آنلاک سخت افزاری خواهد شد و ایراداتی که ممکن است بعد از آنلاک سخت افزاری روی آیفون شما ایجاد شود و مهمتر از آن روش رفع این ایرادات توضیح داده شده است که همانطور که از عنوان مطلب پیداست هدف اصلی رفع مشکل کدهای دستوری یا USSD Codes می باشد...

دسته بندی : آموزش / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش آنلاک آیفون 4 و 3GS در iOS 6.x
در تاریخ : 20 بهمن 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 24
بازدیدها : 17906

آموزش آنلاک آیفون 4 و 3GS در iOS 6.x

پس از اینکه جیلبریک پایدار برای iOS 6.x عرضه شد، کاربران بسیاری آنلاک آیفون خود را از دست دادند. حالا در این پست به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در بعضی از بیس بندها آیفون خود را آنلاک کنید...

دسته بندی : آموزش / سیدیا / جیلبریک / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش آنلاک آیفون 4 و آیفون 3GS در iOS 6.0.1
در تاریخ : 15 آبان 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 33
بازدیدها : 20147

آموزش آنلاک آیفون 4 و آیفون 3GS در iOS 6.0.1

چند روز پیش iOS 6.0.1 با برطرف شدن باگهای iOS 6 عرضه شد که کاربران بتوانند دستگاه های خود را به آن ریستور کنند. بسیاری از کاربران پس از آیفون 4 و آیفون 3GS خود، آنلاک خود را از دست دادند. هم اکنون به کمک این آموزش می توانید آیفون خود را آنلاک کنید.

دسته بندی : آموزش / سیدیا / جیلبریک / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش آنلاک آیفون 4 و آیفون 3GS در iOS 6
در تاریخ : 26 مهر 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 43
بازدیدها : 15148

آموزش آنلاک آیفون 4 و آیفون 3GS در iOS 6

پس از ارائه جیلبریک ناپایدار iOS 6 برای دستگاههایی که پردازنده A4 دارند، بسیاری از کاربران آیفون خود را جیلبریک نکردند که علتش لاک بودن آیفونشان بود. روز گذشته آموزش ریستور به iOS 6 بدون تغییر بیس بند را در کافه <!--filter:اپل-->کافه اپل<!--/filter--> قرار دادیم برای کاربرانی که هنوز آیفون خود را به iOS 6 ریستور نکردند.

دسته بندی : آموزش / سیدیا / جیلبریک / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش ریستور به iOS 6 بدون تغییر BaseBand گوشی های لاک
در تاریخ : 25 مهر 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 44
بازدیدها : 21623

آموزش ریستور به iOS 6 بدون تغییر BaseBand گوشی های لاک

پس از ارائه جیلبریک ناپایدار iOS 6 برای دستگاههایی که پردازنده A4 دارند، بسیاری از کاربران دستگاههای خود را جیلبریک کردند اما محدودیت بسیار بدی برای کاربرانی که آیفون لاک داشتند وجود داشت، آن هم این بود که با ریستور به iOS 6 و جیلبریک آن، بیس بند آیفون آنها تغییر می کرد و گوشی آنها دوباره لاک می شد و سیم کارت اپراتور غیر رسمی پشتیبانی نمی کرد.

دسته بندی : آموزش / جیلبریک / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش دانگرید بیس بند آیفون 3G و 3GS برای آنلاک، به کمک RedSnow
در تاریخ : 29 خرداد 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 14
بازدیدها : 13070

آموزش دانگرید بیس بند آیفون

چند روز قبل، خبری را منتشر کردیم در این باره که MuscleNerd در صفحه توییترش اعلام کرده که به زودی نسخه جدید RedSnow با قابلیت دانگرید بیس بند آیفون 3G و 3GS را ارائه خواهد کرد. کاربرانی که این خبر را مشاهده نمودند، امیدوار شدند که پس از ریستور به 5.1.1 به راحتی خواهند توانست، آیفون خود را آنلاک کنند. سرانجام امروز نسخه جدید RedSnow عرضه شد که قابلیت دانگرید بیس بند آیفون 3G و 3GS را از 06.15.00 به 05.13.04 دارد.

دسته بندی : آموزش / جیلبریک / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش بازگردانی SAM Unlock Ticket برای آنلاک به کمک RedSnow
در تاریخ : 16 خرداد 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 4
بازدیدها : 5049

 

آموزش بازگردانی SAM Unlock Ticket برای آنلاک به کمک RedSnow-www.cafeapple.net

همانطور که به شما گفته بودیم، iPhone Dev Team اعلام کرده بود که به زودی نسخه جدیدی از RedSnow را منتشر خواهد کرد که قابلیت بازگردانی SAM UnlockTicket را دارد. سرانجام امروز این نسخه ای که در پیش آن را شرح داده بودند، منتشر گردید. RedSnow 0.9.12b1 قابلیت بازگردانی SAM UnlockTicket بر روی جیلبریک پایدار 5.1.1 دارد. در ادامه آموزش بازگردانی SAM Unlock Ticket را به کمک RedSnow ارائه خواهیم داد.


دسته بندی : آموزش / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش آنلاک کردن iPhone 4 و iPhone 3GS در iOS 5.1.1 به کمک UltraSnow 1.2.7
در تاریخ : 16 خرداد 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 38
بازدیدها : 26706

 

 

بسیاری از کاربران پس از ارائه جیلبریک پایدار از جیلبریک گوشی خود خودداری کردند و علت آن هم از دست دادن آنلاک گوشی بود. روز گذشته نسخه جدید UltraSnow ارائه گردید. پس کاربرانی که تا به حال دستگاه خود را بر روی 5.1.1 نبرده اند و یا جیلبریک نکرده اند، می توانند به راحتی این کار را انجام دهند و سپس به کمک UltraSnow 1.2.7 گوشی خود را آنلاک کنند.


دسته بندی : آموزش / سیدیا / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش آنلاک کردن iPhone 4 و iPhone 3GS در iOS 5.1.1
در تاریخ : 21 اردیبهشت 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 59
بازدیدها : 27385

آموزش آنلاک کردن iPhone 4 و iPhone 3GS در iOS 5.1.1 - www.cafeapple.net

 

اپل به تازگی فریمور 5.1.1 را عرضه کرده است. کاربرانی که آیفون 4 یا آیفون 3GS دارند، می توانند با پیش گرفتن این آموزش که در کافه <!--filter:اپل-->کافه اپل<!--/filter--> قرار گرفته است، گوشی خود را به آسانی بر روی این فریمور جدید آنلاک کنند. این آموزش را قدم به قدم پیش بروید تا گوشی شما آنلاک شود.دسته بندی : آموزش / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش تهیه نسخه پشتیبان از Unlock Ticket به کمک redsn0w
در تاریخ : 8 اردیبهشت 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 9
بازدیدها : 10024

 

 

چندی پیش در کافه <!--filter:اپل-->کافه اپل<!--/filter-->، آموزش آنلاک کردن گوشی آیفون به کمک SAM را آموزش دادیم. کمپانی اپل در صدد مسدود کردن برنامه SAM می باشد و کسانی که گوشی خود را به کمک SAM آنلاک کردند، هرچه سریعتر باید از Unlock Ticket خود بکاپ تهیه کنند تا بعدها بتوانند از آن استفاده کنند. تیم کافه <!--filter:اپل-->کافه اپل<!--/filter--> در این پست به شما آموزش تهیه نسخه پشتیبان از Unlock Ticket به کمک redsn0w را ارائه میدهد. آموزش را قدم به قدم و با دقت پیش روید تا بتوانید بکاپ را تهیه کنید.

 

دسته بندی : آموزش / آنلاک
ادامه مطلب
آموزش آنلاک کردن آیفون در تمامی بیس بندها توسط SAM
در تاریخ : 5 اردیبهشت 1391
توسط : iAdmin
نظرات : 53
بازدیدها : 74720

 

آموزش آنلاک آیفون در کافه اپل - www.cafeapple.net

 

علت ویرایش : آموزش تصویری آنلاک آیفون توسط SAM

سرورهای SAM غیر فعال شده، این آموزش بر روی آیفون عمل نخواهد کرد. 

تیم کافه <!--filter:اپل-->کافه اپل<!--/filter--> جدیدترین آموزش آنلاک کردن آیفون توسط SAM را ترجمه و در اختیار شما، کاربران عزیز قرار داده است. این آنلاک بر روی آیفون 4، آیفون 4S و آیفون 3GS تایید شده و بر روی تمامی بیس بندها عمل می کند. شما می توانید با پیروی از این آموزش، آیفون خود را آنلاک کنید و از هر سیم کارتی که می خواهید استفاده کنید.این مطلب توسط iAdmin در تاریخ 20 مهر 1391 ویرایش شده است
ادامه مطلب
  • MyiPhone.ir