CafeApple.Net کافه اپل
» » عکس گرفتن از بخش منتخب صفحه دیوایس با توییک CroppingScreen

عکس گرفتن از بخش منتخب صفحه دیوایس با توییک CroppingScreen

تاریخ : 1393.08.12
نویسنده : Mohammad Bagheri
نظرات : 0
بازدیدها : 7153
  • 5

Cydia

همانطور که می دانید با فشار دادن همزمان 2 دکمه Home و Power می توانید از صفحه دیوایس خود عکس بگیرید و به اصطلاح رایج، اسکرین شات تهیه کنید. یکی از محدودیت های این قابلیت پیش فرض این است که با فشار دادن دکمه های مذکور، از تمام صفحه می توان عکس گرفت و نمی توان تنها بخشی را انتخاب و از آن اسکرین شات تهیه کرد. حال ما به شما توییک جدیدی را معرفی خواهیم کرد که به کمک آن می توانید برای تهیه اسکرین شات، محل مورد نظر را انتخاب و سپس اسکرین شات کنید.

نام این توییک فوق العاده کاربری CroppigScreen  است که به صورت رایگان در سورس معروف BigBoss قرار گرفته است. این توییک در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد زیرا دیگر نیاز به تهیه اسکرین شات از تمام صفحه و ویرایش آن در ویرایشگر تصاویر iOS نیست.

CroppigScreen

پس از نصب توییک، نیاز به تغییرات خاصی نیست بلکه همانند همیشه 2 دکمه Home و Power را نگه دارید اما این بار به جای اینکه اسکرین شات گرفته شود، ابزار Drag در صفحه نمایان می شود که می توانید به کمک آن بخش مورد نظر را تعیین کنید و سپس دکمه Home را فشار دهید تا اسکرین شات تهیه و در Camera Roll ذخیره گردد. این توییک کاربردی را از دست ندهید.

 منبع: کافه اپل

دسته بندی :  آموزش / سیدیا

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید

کانال تلگرام کافه اپل

فروشگاه اینترنتی کافه اپل

محصولات اپل و گلچینی از کالاهای دیجیتال و برگزیده را با اعتماد از فروشگاه اینترنتی کافه اپل خریداری کنید
بالا